VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

Často kladené otázky a odpovědi

K čemu vybersi slouží?

Stránky www.vybersi.net slouží jako foto seznamka. Lidé se zde mohou zaregistrovat a vložit ke svému účtu vlastní fotografie. Můžete si vybrat mezi ostatními užitaveli někoho sympatického a oslovit ho buď veřejně přidáním komentáře pod jeho fotografii nebo tajně zasláním soukromé zprávy.

Můžete však také pouze procházet fotografie uživatelů nebo fotek z párties rozdělených do několika hlavních kategorií a jenom hodnotit, či k nim přidávat svůj trefný komentář.

Jak se můžu zaregistrovat?

Registrací získáte svůj účet, na který můžete nahrávat vlastní fotografie. Pro registraci si připravte fotografii s vaší osobou. Odkaz pro registraci najdete v levém menu pod přihlašovacími políčky.

Jak přidám vlastní fotografie?

Vlastní fotografie můžete vkládat na server až po přihlášení. Pokud nemáte svůj účet musíte se nejdřív zaregistrovat. Po přihlášení klikněte na odkaz přidat fotky v levém menu.

Co když jsem zapomněl/a heslo?

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete požádat o jeho zaslání na vaši emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci.

Systém mě upozornil na novou zprávu, ale po přihlášení jsem žádnou nenašel. Kde je chyba?

Tato situace může nastat v případě, že Vám někdo zanechá vzkaz. Systém pro Vás vygeneruje upozornění a odešle na email. Mezitím se ale původní odesílatel vzkazu rozmyslí a svůj vzkaz smaže, případně je smazán systémem za porušování pravidel. Odeslané upozornění již ovšem zrušit nelze.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2018) © všechna práva vyhrazena